Paykasa Kart Nasıl Alınır ?

Ülkemizde ve dünya genelinde yaygın bir şekilde sanal alışverişlerde kullanılmaya başlanan ön ödemeli kartlar, diğer ödeme yöntemlerine göre daha cazip seçeneklere sahip olduğu için tercih edilmektedir. Tabi ön ödemeli kartlar da kendi aralarında farklı özelliklere sahip olabilen ve sundukları olanaklarla biri diğerinden daha cazip olabiliyor. Bunlar arasında bilinen ve en çok güvenilen kart ise paykasa karttır.

Kişisel Bilgileriniz Güvende

Bu kart, ödeme yaparken kullanıcının kişisel bilgilerine dair herhangi bir detay istemez. Bununla birlikte tek kişinin kullanım hakkına sunulan kart ile dünyanın her yerinden kolaylıkla alışveriş yapmak mümkündür. Bu nedenle günümüzde çok fazlasıyla tercih edilmektedir. Paykasa kart, kullanımı kolay, etkileri güçlü ve mükemmel bir koruma görevi üstlenerek kullanıcıların işlerini rahatlatmak adına yeterli gelebiliyor.

Risksiz, Güvenli.

Ödemelerinizi yaparken herhangi bir şekilde risk almamak ve güven içinde kalmak için kredi kartı, mobil ödeme ya da banka havalesi ile satın alabileceğiniz Paykasa kart, kurtarıcı bir yardımcınız olabilir.

Dilediğiniz zaman kolaylıkla temin etmek ve ihtiyacınızı karşılamak için ise bayilik hizmetlerini sizlere sunduğumuz sitemizden yaralanabilirsiniz. Kod şeklinde satılan kartları kullanmak ve ticaretinizi daha sağlıklı bir hale getirmek için sizlere önerdiğimiz yöntemler çerçevesinde en iyi şekilde alışverişinizi gerçekleştirebilir, istediğiniz zaman satın alma olanakları içerisinde Paykasa kart satın alma işlemlerinde rahatlığa kavuşabilirsiniz. Alanında başarılı bir şekilde çalışmalarını sürdüren firmamız ile beklediğinizden çok daha fazlasına sahip olacak, sanal alışverişlerde kolaylığın en iyisine sahip olacaksınız. Daha fazla bilgi ve paykasa kart hakkında öğrenmek istedikleriniz için sitemizden canlı destek sayfasını inceleyebilirsiniz.

Hızlı İşlemler

Paykasa ile alışveriş yapacağınız sitelerde saniyeler içerisinde ödeme işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Ek Ücret Yok

Paykasa alırken herhangi bir ek ücret ödemezsiniz. Bu sayede alırken de öderken de ek ücret ödemezsiniz.

Güvenli Altyapı

16 haneli güvenli paykasa pin kodunuz ile, hiç bir şekilde mağduriyet yaşamanız mümkün değildir.

Bilgileriniz Güvende

Paykasa ile ödeme yaparken, 16 haneli pin kodu dışında herhangi bir bilginizi paylaşmanız gerekmez.

Mobil ödeme yönteminden, kredi kartı ile ödeme seçeneklerine varıncaya kadar dilediğiniz kolaylığı bulmanıza yardımcı olduğumuz firmamız ile en iyisine sahip olmanın keyfini yaşayabilirsiniz. Uygun fiyatlar, ödeme yöntemleri ve daha kapsamlı hizmet seçenekleriyle firmamızın deneyim ve tecrübesini birleştirerek sizlere daha kaliteli hizmet sunan Paykasa Türkiye firmamız ile sahip olabilirsiniz.

paykasaa.com © 2015 Yazılı ve görsel materyallerin izinsiz çoğaltılması, dağıtılması, kullanılması yasaktır.