Paykasa Kart Nedir ?

İnternet dünyasından alışveriş yaparken ödemelerin güvenli şekilde yapılmasını sağlamak elbette her alışveriş tutkununun istediği şeylerden biridir. Bunun için de kredi kartı kullanmak çoğu zaman sıkıntılara neden olabiliyor. Özellikle de kendinize özel alışveriş yaptığınızda kart ekstresinin eve gelmesi sizi zor durumda bırakabilir ya da ödemelerinizi gerçekleştirirken bilgilerinizin karşı tarafa aktarılması gibi can sıkıcı durumlar söz konusu olabilir. Bunun önüne geçmek için geliştirilen yeni dönem sistemlerinden biri olarak karşımıza çıkan Paykasa Kart, tüm bu sorun haline gelen durumlardan alışveriş tutkunlarını kurtarıyor.

Ödeme Güvenliği

Özel PİN kodu ile desteklenen kart, alışveriş yapılan sitede bilgileri paylaşmak yerine sadece şifrenin girilmesiyle ödemelerin yapılmasını sağlamaktadır. Paykasa Kart, tek sefer kullanım özelliğine sahip olan bir ödeme yöntemi olduğundan, ikinci bir defa kullanılamamaktadır. Bu da güven içinde alışveriş yapmanın kolaylıklarını beraberinde getirmektedir.

Kullanım Kolaylığı

Dilediğiniz zaman ulaşma imkanını da sunan paykasa kart ile hem alışverişin kolaylaşmasını sağlayacak, hem güven içinde beğendiğiniz ürünleri satın alacak hem de ödeme sonrasında aklınıza sitede kalmadan ayrılacaksınız.

Pek çok avantajı ile son zamanlarda ülkemizde de fazlasıyla kullanılmaya başlanan paykasa kart ile alışverişinizde dilediğiniz özgürlüğü elde etmenin keyfine ulaşacaksınız. Aradığınız ürünleri nerede bulursanız bulun, güvenli ödeme yönteminin en güzel seçeneklerini sunan paykasa kart ile elde etmek istediğinizden çok daha fazlasına sahip olacaksınız.

Hızlı İşlemler

Paykasa ile alışveriş yapacağınız sitelerde saniyeler içerisinde ödeme işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Ek Ücret Yok

Paykasa alırken herhangi bir ek ücret ödemezsiniz. Bu sayede alırken de öderken de ek ücret ödemezsiniz.

Güvenli Altyapı

16 haneli güvenli paykasa pin kodunuz ile, hiç bir şekilde mağduriyet yaşamanız mümkün değildir.

Bilgileriniz Güvende

Paykasa ile ödeme yaparken, 16 haneli pin kodu dışında herhangi bir bilginizi paylaşmanız gerekmez.

Mobil ödeme yönteminden, kredi kartı ile ödeme seçeneklerine varıncaya kadar dilediğiniz kolaylığı bulmanıza yardımcı olduğumuz firmamız ile en iyisine sahip olmanın keyfini yaşayabilirsiniz. Uygun fiyatlar, ödeme yöntemleri ve daha kapsamlı hizmet seçenekleriyle firmamızın deneyim ve tecrübesini birleştirerek sizlere daha kaliteli hizmet sunan Paykasa Türkiye firmamız ile sahip olabilirsiniz.

paykasaa.com © 2015 Yazılı ve görsel materyallerin izinsiz çoğaltılması, dağıtılması, kullanılması yasaktır.