Hakkımızda

Dünya genelinde kullanılan ve alışverişleri güvenli hale getiren Paykasa kart, ülkemizde de büyük rağbet gören ön ödeme kartlarından biridir. Özellikle güvenli alışverişi sanal dünyaya taşımak isteyenlerin tercihi olan bu yöntemden faydalanmak, Paykasa Türkiye bayilikleriyle yapacağınız çalışmalar sonucunda oldukça olumlu ve kolay hale gelecektir.

Biz kimiz ?

Uygun fiyatlar, ödeme yöntemleri ve daha kapsamlı hizmet seçenekleriyle firmamızın deneyim ve tecrübesini birleştirerek sizlere daha kaliteli hizmet sunan Paykasa Türkiye firmamız ile aradığınızdan çok daha fazlasını elde etme kolaylıklarına sahip olabilirsiniz.

Uygun Fiyatlar ve Komisyonlar

Mobil ödeme yönteminden, kredi kartı ile ödeme seçeneklerine varıncaya kadar dilediğiniz kolaylığı bulmanıza yardımcı olduğumuz firmamız ile en iyisine sahip olmanın keyfini yaşayabilirsiniz.

7/24 Hizmet

Sanal alışveriş dünyasında aradığınız kolaylığı elde etmek, dilediğiniz gibi çözümlere sahip olmak ve beklediğinizden daha uygun fiyatlar karşılığında hizmet almak için Paykasa Türkiye sitemizin sizlere sağladığı kolaylıkları değerlendirebilirsiniz. Kaliteli sanal alışveriş dünyasında en iyi seçenekleri inceleyerek dilediğiniz siteden daha rahat alışveriş yapmanıza olanak tanıyan bu imkanları değerlendirmenin kolaylıkları içinde kalabileceğiniz Paykasa Türkiye firmamız ile sonucun mükemmel olmasını sağlayacak, kolay alışveriş seçenekleri dahilinde ihtiyacınızı karşılamanın kolaylıklarına sahip olacaksınız. Paykasa kart ihtiyacınızda dilediğiniz zaman destek alabileceğiniz sitemizde, aynı zamanda canlı destek sayfası bulunmaktadır.

Tüm soru ve görüşlerinizi aktararak çözüm bulabileceğiniz bu bölüm sayesinde gözünüz arkada kalmadan alışveriş yapma kolaylıklarını elde edeceksiniz. Paykasa Türkiye ile daha fazlasına sahip olmanın keyfini sizlere sunmaya devam ediyoruz.

Hızlı İşlemler

Paykasa ile alışveriş yapacağınız sitelerde saniyeler içerisinde ödeme işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Ek Ücret Yok

Paykasa alırken herhangi bir ek ücret ödemezsiniz. Bu sayede alırken de öderken de ek ücret ödemezsiniz.

Güvenli Altyapı

16 haneli güvenli paykasa pin kodunuz ile, hiç bir şekilde mağduriyet yaşamanız mümkün değildir.

Bilgileriniz Güvende

Paykasa ile ödeme yaparken, 16 haneli pin kodu dışında herhangi bir bilginizi paylaşmanız gerekmez.

Mobil ödeme yönteminden, kredi kartı ile ödeme seçeneklerine varıncaya kadar dilediğiniz kolaylığı bulmanıza yardımcı olduğumuz firmamız ile en iyisine sahip olmanın keyfini yaşayabilirsiniz. Uygun fiyatlar, ödeme yöntemleri ve daha kapsamlı hizmet seçenekleriyle firmamızın deneyim ve tecrübesini birleştirerek sizlere daha kaliteli hizmet sunan Paykasa Türkiye firmamız ile sahip olabilirsiniz.

paykasaa.com © 2015 Yazılı ve görsel materyallerin izinsiz çoğaltılması, dağıtılması, kullanılması yasaktır.