Paykasa Kart Canlı Destek 24 Saat Hizmetinizde

Her yapılan alışverişlerin daha sağlıklı olması, daha güvenilir olması ve sorulan sorulara karşılık kolaylıkla cevap alınması, alışveriş yapanlar adına oldukça önemlidir. Özellikle de internet dünyasında bu özelliğin bulunması çok daha önemlidir.

Canlı Destek ile Satın Alma

Paykasa canlı destek özelliği de, ön ödeme kartı satın alırken, karşılaşılan sorunların çözülmesi adına oldukça faydalı bir çözüm yöntemidir. Firmamızın uzun zamanlı deneyimi ile sizlere sunduğumuz ayrıcalıklar içinde yer alan Paykasa canlı destek sayesinde, hesap numaralarımız hakkında, ödeme yöntemleri hakkında ve daha da önemlisi oluşabilecek herhangi bir sorun hakkında kolaylıkla çözüm elde ederek daha keyifli sonuçlar elde edebilirsiniz. Sizlere daha kaliteli hizmet vermek için 7/24 canlı destek sayfamızdan sorularınızı cevaplayarak en iyi şekilde Paykasa kart alışverişi yapmanızda yardımcı oluyoruz.

Hızlı, Kolay ve Güvenli

Sürekli aktif ve sürekli sorulan sorulara cevap veren müşteri temsilcilerimizin bulunması, alışverişlerde elde etmek istediğiniz kolaylıklara daha rahat bir şekilde ulaşmanızı sağlayacaktır. Kapsamlı seçenekler, sorulan sorular hakkında bilgi ve birikim sahibi müşteri temsilcilerinin yer aldığı Paykasa canlı destek sayfamızdan kolay bir şekilde sorularınıza sorarak detaylı bilgilere ulaşmada sorun yaşamadan istediğiniz cevaplara ulaşabilirsiniz. Alışverişte esneklik, ödemelerde kolaylık ve daha fazlasına sahip olmak isteyenler için çözüm sunmaya devam ediyoruz.

Hızlı İşlemler

Paykasa ile alışveriş yapacağınız sitelerde saniyeler içerisinde ödeme işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Ek Ücret Yok

Paykasa alırken herhangi bir ek ücret ödemezsiniz. Bu sayede alırken de öderken de ek ücret ödemezsiniz.

Güvenli Altyapı

16 haneli güvenli paykasa pin kodunuz ile, hiç bir şekilde mağduriyet yaşamanız mümkün değildir.

Bilgileriniz Güvende

Paykasa ile ödeme yaparken, 16 haneli pin kodu dışında herhangi bir bilginizi paylaşmanız gerekmez.

Mobil ödeme yönteminden, kredi kartı ile ödeme seçeneklerine varıncaya kadar dilediğiniz kolaylığı bulmanıza yardımcı olduğumuz firmamız ile en iyisine sahip olmanın keyfini yaşayabilirsiniz. Uygun fiyatlar, ödeme yöntemleri ve daha kapsamlı hizmet seçenekleriyle firmamızın deneyim ve tecrübesini birleştirerek sizlere daha kaliteli hizmet sunan Paykasa Türkiye firmamız ile sahip olabilirsiniz.

paykasaa.com © 2015 Yazılı ve görsel materyallerin izinsiz çoğaltılması, dağıtılması, kullanılması yasaktır.