Paykasa Bayiliği ve Toptan Satın Alma

Yüklü paykasa alışverişleriniz, paykasa satışı yapmak için veya paykasa bayiliği için kişisel ve kurumsal bayilik seçeneklerimiz mevcuttur.

Paykasa Toptan Satışı

Toptan paykasa satın alma işlemi yapacaksanız, uygun fiyatlarımızı sormadan işlem yapmayınız. Eğer paykasa satışı yapmayı düşünüyorsanız bu konuda da sizlere yardımcı olabiliriz. Bizimle canlı destek, telefon veya iletişim sayfamız üzerinden iletişim kurabilir, paykasa bayilik seçenekleri hakkında bilgi alabilirsiniz.

Paykasa Bayiliği

Sürekli alımlarınız ve toplu alımlarınız için tasarlanan bayilik sistemimizde, haftanın 7 gününde satın alma gerçekleştirebilirsiniz. Yüklü alımlarınızda yüksek oranlarda indirimlerden faydalanabilirsiniz.

Hızlı İşlemler

Paykasa ile alışveriş yapacağınız sitelerde saniyeler içerisinde ödeme işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Ek Ücret Yok

Paykasa alırken herhangi bir ek ücret ödemezsiniz. Bu sayede alırken de öderken de ek ücret ödemezsiniz.

Güvenli Altyapı

16 haneli güvenli paykasa pin kodunuz ile, hiç bir şekilde mağduriyet yaşamanız mümkün değildir.

Bilgileriniz Güvende

Paykasa ile ödeme yaparken, 16 haneli pin kodu dışında herhangi bir bilginizi paylaşmanız gerekmez.

Mobil ödeme yönteminden, kredi kartı ile ödeme seçeneklerine varıncaya kadar dilediğiniz kolaylığı bulmanıza yardımcı olduğumuz firmamız ile en iyisine sahip olmanın keyfini yaşayabilirsiniz. Uygun fiyatlar, ödeme yöntemleri ve daha kapsamlı hizmet seçenekleriyle firmamızın deneyim ve tecrübesini birleştirerek sizlere daha kaliteli hizmet sunan Paykasa Türkiye firmamız ile sahip olabilirsiniz.

paykasaa.com © 2015 Yazılı ve görsel materyallerin izinsiz çoğaltılması, dağıtılması, kullanılması yasaktır.